Portfolio

3D Objekty

3D objekty jsou vyústěním aplikované mozaiky v kombinacci s prostorovým a převážně užitným předmětem. 

 

Šperkovnice jsou určeny pro roztodivné použití, ať už třeba jako úschova pro milostné dopisy, sbírku trofejí, erotické pomůcky nebo nějaký ten smrkanec na víkend. Skříňky jsou uvnitř vyloženy zrcadly a vytváří tak efekt nekonečného donekonečna se odrážejícího prostoru. Tyto "zrcadlové skříňky" jsou též vyhledávány jako předměty pro okultní a magické praktiky. 

Matrošky - remake slavných dřevěných hraček z ruské produkce. Doblba se opakující fraktál té samé loutky, sloužil jako názorný předmět domácí sexuální výchovy a rodičovské odpovědnosti. Ruská éra ja zatím minulostí a tak nás napadlo vytunit tyto prázdné schránky a přetavit je v něco jiného. A tak vznikla série Matrošek - schránek na cokoliv :). Sovětský dekor sloužil jako odrazová plocha k tvorbě. Matrošky jsou v úpravách: terminátor, predátor, vetřelec atd...

Květináče

jelikož máme velkou zahradu a kytky máme rádi, vytvořili jsme pro ně sérii ommozaikovaných květináčů. Kytky mají luxusní domov, svoji ulitu nebo šperk, který je bude zdobit dalších několik let. Vaše květiny si zaslouží být šťastny.

Credits

Photographer - Noah Menard